پیش‌بینی سرنوشت ۱۴ روزه بیت‌کوین

قیمت: ۱۹۲۹.۷۸ دلار

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۱.۷۰ درصد افزایش

به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود که حرکت قیمت بیت‌کوین را از نزدیک زیر نظر داشته باشند و سطوح کلیدی از جمله حمایت ۲۹ هزار دلار و مقاومت ۳۱ هزار و ۸۰۰ دلار را دنبال کنند. این سطوح بینش‌های مهمی را ارائه می‌دهند که احتمالا سناریو در روزهای آینده آشکار می‌شود.

قیمت: ۲۸.۱۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۹۰ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۷۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۶۴ درصد افزایش

۸ – دوج کوین

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد افزایش

3- کبک

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۸ درصد افزایش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش

10 – نقطه پولکا

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۱ درصد افزایش

در سناریوی دوم، بیت‌کوین می‌تواند به‌ طور موقت دچار دامپ تقلبی شود و به زیر میانگین متحرک ۲۰۰ (WMA) سقوط کند تا موقعیت‌های خرده‌فروشی در منطقه ۲۹ هزار دلاری را از بین ببرد. متعاقبا، این رمزارز دیجیتال مجددا رشد خواهد کرد و از سطح مقاومت ۳۱ هزار و ۸۰۰ دلار فراتر می‌رود و سیر صعودی خود را از سر می‌گیرد، وی این مورد را محتمل‌ترین سناریو در شرایط فعلی بازار می‌داند.

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1402042616442/%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA-%DB%B1%DB%B4-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۲ درصد افزایش

قیمت: ۰.۷۵۵۷ دلار

تحلیلگر حوزه رمزارزها، دیدگاه‌ خود را در مورد سناریوهای بالقوه حرکت قیمت بیت‌کوین در هفت تا ۱۴ روز آینده به اشتراک گذاشته است. این تحلیل، سه نتیجه احتمالی را که معامله‌گران و سرمایه‌گذاران باید در نظر بگیرند، برجسته می‌کند.

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش

۱- بیت‌کوین

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۴۸ درصد افزایش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۸۸ درصد افزایش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۹۱ درصد کاهش

۹-  سولانا

5- ما ملکه

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۶۱.۸۸ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۸.۴۶ درصد افزایش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۵.۵۴ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۴.۰۰ درصد افزایش

۴- بایننس کوین

قیمت: ۱.۰۰ دلار

قیمت: ۲۴۳.۵۰ دلار

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد افزایش

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ میلیارد دلار است که ۷.۷۶ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۲.۴۹ میلیارد دلار است که ۹.۹۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۲۱.۸۹ میلیارد دلار است که ۸۷.۵۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۲۲ درصد کاهش

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳۲.۰۷ درصد افزایش

قیمت: ۳۰ هزار و ۳۱۶.۱۴ دلار

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۲۱ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۰.۲۶ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۴۸.۴۸ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۱ درصد کاهش داشته است.

قیمت: ۰.۰۷۰۳ دلار

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۷:۰۶ دقیقه به وقت شرقی)

۷-  کاردانو

قیمت: ۵.۳۹ دلار

۶-  ریپل

قیمت: ۰.۳۱۸۲ دلار

۲- اتریوم

توجه داشته باشید که سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال دارای ریسک‌هایی است و به خوانندگان توصیه می‌شود قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری، تحقیقات خود را انجام دهند و با متخصصان مالی مشورت کنند.

با این حال، بدترین سناریو مستلزم این است که بیت‌کوین جای پای خود را بالای میانگین متحرک نمایی ۵۰ (EMA) در منطقه ۲۹ هزار دلاری از دست بدهد. اگر این اتفاق رخ دهد، می‌تواند درب را برای فشار نزولی بیشتر باز کند و به‌طور بالقوه بیت‌کوین را به سمت نقدینگی نزدیک به ۲۴ هزار دلار سوق دهد. اگر چه این سناریو چندان محتمل نیست اما وی هشدار می‌دهد که نقض پشتیبانی متحرک نمایی ۵۰ احتمال اصلاح قابل توجه‌تری را افزایش می‌دهد.

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

به گزارش ایسنا به نقل از کریپتو، سناریوی اول ادامه حرکت سطح به سطح، با هدف رسیدن بیت‌کوین به محدوده ۳۷ هزار تا ۳۸ هزار دلار است. در حالی که این نتیجه یک احتمال خواهد بود، وی آن را در مقایسه با سناریوی دوم کمتر محتمل می‌داند.