پلیس آمریکا مانع برداشتن تابلوی توییتر شد

دو منبع آگاه به اینسایدر گفتند: کارمندان از این که تابلو برداشته خواهد شد، مطلع نشده بودند. یک بالابر بزرگ دیده شد و مردان شروع به کندن حروف کردند. احتمالا قرار بوده است علامت جدید “ایکس” به جای تابلوی توییتر گذاشته شود که اکنون بخشی از شرکت ایکس هولدینگز ایلان ماسک است.

اداره پلیس سانفرانسیسکو به اینسایدر اعلام کرد: پس از این که بالابری بیرون دفتر مرکزی توییتر برای برداشتن برخی از حروف از تابلوی توییتر مستقر شد، افسران با دریافت گزارشی در خصوص بسته شدن غیرمجاز خیابان، حضور پیدا کردند. ماموران پلیس به این نتیجه رسیدند که خلافی اتفاق نیافتاده و این موضوع، ربطی به پلیس ندارد.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، ایلان ماسک می‌خواهد توییتر بخشی از یک اپلیکیشن همه منظوره باشد که امکانات شبکه اجتماعی، خرید و بانکداری را همزمان دارد.

پلیس آمریکا مانع برداشتن تابلوی توییتر شد

ایلان ماسک تغییر لوگوی توییتر به “ایکس” را روز دوشنبه فورا به اجرا گذاشت اما برداشتن تابلوی قدیمی از ساختمان این شرکت در سانفرانسیسکو با دخالت پلیس، متوقف شد.

این بالابر باعث ترافیک در خیابان شده بود که معمولا یکی از بخش‌های پرتدد سانفرانسیسکو است و با توجه به اختلال پیش آمده، پلیس روند برداشتن تابلو را پیش از تکمیل کار، متوقف کرد. نام کامل توییتر هنوز در یک طرف تابلو مانده در حالی که در طرف دیگر، تنها دو حرف آخر توییتر دیده می‌شود.

به گزارش ایسنا، به نظر می‌رسد مسئله مربوط به بالابر بزرگی که برای پایین آوردن علامت توییتر استفاده شده و فضایی که در خیابان اشغال کرده بود، بوده است.

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1402050301735/%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%B9-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%88%DB%8C-%D8%AA%D9%88%DB%8C%DB%8C%D8%AA%D8%B1-%D8%B4%D8%AF

بر اساس گزارش نشریه سانفرانسیسکو استاندارد، اداره پلیس سانفرانسیسکو بعد از ظهر دوشنبه کار را متوقف کرد و با کارگرانی که وظیفه برداشتن تابلو را داشتند صحبت کرد.

اینسایدر همچنین به نقل از روزنامه نیویورک تایمز گزارش کرد شرکت توییتر برای منعکس کردن تغییر لوگوی خود از پرنده آبی به ایکس، نام اتاقهای کنفرانس مطبوعاتی را تغییر داده است و این اتاق‌ها اکنون eXposure، eXult و s۳Xy نام دارند.

ماسک همچین گفته است زبان مربوط به توییتر را تغییر خواهد داد و “توییت” از این پس، “ایکس” نامیده خواهد شد.