نانو بیت‌کوین در آستانه صعود

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد افزایش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۶ درصد افزایش

قیمت: ۰.۰۶۸۲۶ دلار

4- قرقاول

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد کاهش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۴۲ درصد افزایش

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1401050200969/%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8%AF

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۳۴ درصد کاهش

۱- بیت‌کوین

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۰.۶۴ درصد کاهش

۷- ریپل

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد کاهش

قیمت: یک دلار

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد کاهش

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۷ درصد افزایش

قیمت: ۲۵۸.۳۶ دلار

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۸ درصد کاهش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۴ درصد افزایش

قیمت: ۱۵۵۹.۱۵ دلار

قیمت: ۰.۳۶۰۹دلار

حجم واقعی معاملات آتی نانو در ۱۹ جولای پس از چند روز افزایش به ۲۱۷هزار و ۴۵ دلار رسید اما داده‌های بلومبرگ نشان می‌دهد که حجم قراردادها در ۲۲ جولای به ۱۱۷هزار و ۴۹۳ کاهش یافته است. حجم معاملات در بیشتر ماه‌های ژوئن و جولای زیر ۵۰ هزار قرارداد در روز بود. طبق ایمیل ارسال شده توسط گروه فروش کوین بیس، این شرکت از زمانی که شرکای دلال خرده‌فروشی در هفته گذشته تلاش‌های بازاریابی/تبلیغی را آغاز کردند، شاهد افزایش فعالیت‌ها بود.

8- نقطه پولکا

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش

۶- کاردانو

قیمت: ۷.۴۴ دلار

۵- سولانا

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۱.۰۳ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۱۱ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۱.۵۶ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۳۵ درصد کاهش داشته است.

قیمت: ۰.۵۱۳۳ دلار

قیمت: ۲۲هزار و ۴۲۰.۴۶دلار

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۹.۹۹ میلیارد دلار است که ۱۶.۲۶ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۵.۵۹ میلیارد دلار است که ۹.۳۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۵۴.۲۴ میلیارد دلار است که ۹۰.۴۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۰.۳۳  درصد افزایش

کوین بیس امسال پس از تصاحب FairX، بخش مشتقات که توسط کمیسیون معاملات آتی کالا تنظیم می‌شود، وارد بازار مشتقات کریپتو شد. این شرکت با رقابت شدیدی با شرکت‌هایی مانند FTX و CME Group مواجه است که در ماه ده‌ها میلیارد دلار در معاملات آتی بیت‌کوین معامله می‌کنند.

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۰۳ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۹۵ درصد کاهش

کوین بیس (Coinbase) شاهد افزایش حجم معاملات برای محصول آتی خود، نانو بیت‌کوین است که توسط معامله‌گران خرده‌فروشی تقویت می‌شود.

بوریس ایلیسکی، رئیس صرافی مشتقات کوین بیس در زمان عرضه نانو بیت‌کوین گفت: «این محصول به سرمایه اولیه کمتری نسبت به محصولات آتی سنتی نیاز دارد و فرصتی واقعی برای گسترش قابل توجه مشارکت خرده‌فروشی در بازارهای آتی کریپتوهای تحت نظارت ایالات‌متحده ایجاد می‌کند».

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۷:۲۰ صبح به وقت شرقی)

۲- اتریوم

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۶ درصد کاهش

قیمت: ۳۹.۸۹ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۵ درصد افزایش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۸۳ درصد کاهش

۳- بایننس کوین

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۵۲ درصد افزایش

به گزارش ایسنا و به نقل از کوین، حجم معاملات لحظه‌ای کوین بیس از ۲۰۰ میلیارد دلار در ماه مه ۲۰۲۱ به ۵۹ میلیارد دلار در جولای کاهش یافته است اما واحد مشتقات جدید آن شاهد ورود معامله‌گران خرده‌فروشی جدید به محصولات آتی نانو بیت‌کوین خود است که طی هفته گذشته سه روز متوالی رکورد زد.

کوین بیس محصول آتی خود یعنی نانو بیت‌کوین را در ماه ژوئن عرضه کرد که بین تعدادی از کارگزاران خرده‌فروشی از جمله Wedbush، EdgeClear و NinjaTrader معامله می‌شود.

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۱۶ درصد کاهش

9 – ما ملکه

۱۰- دوج کوین