مجله سرام پخش آنچه باید درباره کاشی شیشه‌ای بدانید! | espinassco

رنگ بندی و تنوع طرح در کاشی شیشه ای دارای محدودیت است می رسد که مشتری نمی تواند بسته به سلیقه و فضای خود آن را تغییر دهد. از رنگهای کوره ای و خاص و گران در تولید این محصول استفاده میشود. نمایندگی های رسمی و شرکت های بازرگانی مراجعه کنید و انواع و اقسام بهترین کاشی آشپزخانه را از این مراکز دریافت نمایید.

شماره تماس با ما   09194994407

رنگ بندی هایی که برای تولید این کاشی ها در نظر گرفته می شود شامل انواع مختلف طیف رنگ های سرد و گرم از جمله رنگ های قرمز، قهوه ای، نارنجی، آبی، سفید، زرد و… می‌ باشد. علاوه وجود بر تنوع در رنگ بندی؛ انواع مختلف کاشی شیشه ای از لحاظ طرح روی کاشی نیز با یکدیگر متفاوت هستند و طیف وسیعی از تنوع را شامل می‌ شوند. به عنوان مثال انواع طرح های روی کاشی شامل ابر و باد، طرح های ساده، طرح های موج دار، انواع طرح شیاردار، ماکارونی، باند، بافت، عسلی و… می باشند. تا اینجا کاشی های شیشه ای را از لحاظ رنگ بندی و طرح های روی آن بررسی کرده‌ ایم.

  • تمیزکردن ساده – کاشی‌های شیشه ای در برابر لکه مقاوم هستند بنابراین تمیزکردن و از بین بردن لکه‌ها از روی این نوع کفپوش بسیار ساده خواهد بود.
  • اگر کیفیت، دوام و زیبایی کاشی های شیشه ای برای شما در اولویت است، بهتر است در هنگام خرید به قیمت آن توجه داشته باشید.
  • این نوع از کاشی به دلیل مقاومت بالایی که در برابر آتش و حرارت دارد، می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
  • این استانداردها نشان می‌دهد ماده به کار رفته برای کفپوش بسیار مقاوم است مگر اینکه جسم بسیار سنگین یا تیزی به روی آن برخورد کند.

امروزه با تنوع سبک های متفاوت معماری و با توجه به اینکه آشپزخانه و کابینت را می توان در چندین سبک مختلف طراحی کرد. با این وجود از محصولات بهینا تایل که تولید کننده کاشی شیشه ای و کاشی سنگی است. براحتی میتوان در هر نوع سبک از معماری طراحی شده برای فضای آشپزخانه و کابینت استفاده کرد. برای استفاده در حمام و سرویس بهداشتی کافیست که شما قبل از خرید ذهینت خود را در روی کاغذ آورده و یادداشت کوچکی برای خود داشته باشید.

این محصول دکوراتیو در کابین و ایستگاه آسنسور واحد های آپارتمانی قابل استفاده است. وزن هر کاشی ۱ الی ۱٫۱۰۰ کیلو گرم و حدودا ۱۱ الی ۱۲٫۱ کیلو گرم در هر مترمربع می باشد. و هر متر مربع با کارتن و بسته بندی ۱۲٫۷ الی ۱۳٫۴ کیلوگرم می باشد.

بازرگانی وخدمات فنی مهندسی مرادی/مشاوره خرید-فروش09121507825

مجله سرام پخش آنچه باید درباره کاشی شیشه‌ای بدانید! | espinassco