سایبان ماشین + انواع سایبان ماشین کاربری و مزایا گروه مهندسی تیوان

سایبان ماشین + انواع سایبان ماشین کاربری و مزایا گروه مهندسی تیوان

این نوع سایبان پارکینگ، قابلیت تحمل دمای زیادی را دارد و در عین حال سبک وزن است. پلی کربنات به دلیل ساختار شفاف و شبیه شیشه می تواند جایگزین شیشه در سازه ها شود. از دیگر ویژگی های این سایبان، انعطاف پذیری، مقاومت در برابر آتش، نصب سریع و طول عمرِ آن است که کاربرد آن را در محیط های مختلف، ممکن می کند. سایبان پارکینگ پلی کربنات در دو نوع تخت و چند لایه، در رنگ های متنوع برای کاربردهای گوناگون ساخته می شود. مشاورین و کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد .

سایبان ماشین همراه همیشگی خودروی شما!

در اجرای سایبان برای پارکینگ خودرو مزاحمت ستون ها برای خودرو های عبوری بسیار مهم است. عدم اجازه گذاشتن ستون با فاصله نسبت به دیوار اصلی ساختمان توسط شهرداری ها یکی از موانع اصلی می باشد. سایبان چادری بر اساس این توانایی و طراحی های صورت گرفته و فرم انتخابی می تواند به راحتی تنها با یک ستون حداقل مساحت مورد نیاز برای پارک ۲ خودرو سواری تعمیر سایبان چتری را فراهم نماید. انواع سایبان پارکینگ، خودروها را در برابر تابش مستقیم نور خورشید، بارش باران، بارش برف و تگرگ، فضولات پرندگان و…

سقف متحرک حیاط خلوت

به همین خاطر کیفیت سایبان ساخته شده بسیار بالا بوده و نصب آن در محل در مدت زمان بسیاری کوتاهی ( کمتر از چند ساعت ) انجام شده و بلافاصله قابل استفاده است. برای نصب سایبان پارکینگ فراز تنها نیاز به داشتن دیوار مستحکم در محل نصب می باشد. مدت زمان مورد نیاز برای نصب سایبان پیش ساخته برای یک خودرو حدود ۳ ساعت میباشد.

سایبان پارکینگ چه کاربردی دارد؟

ما سایابن مغازه، سایبان بالکن، سایبان استخر، سایبان رستوران های رو باز، سایبان پارکینگ و … را داریم که هر شخص متناسب با نیاز خود یکی از آنها را انتخاب می کند. اما مرسوم ترین آنها همان سایبان پارکینگ می باشد که پر کاربرد تر از مابقی سایبان ها است. سایبان پارکینگ چه کاربردی دارد؟ برخی از افراد گمان می کنند که کاربرد سایبان پارکینگ تنها برای جلوگیری از آسیب رساندن به خودرو می باشد.

مزیت این سایبان این است که هر زمانی که نیاز ندارید می توانید آن را جمع کنید. گرمای خورشید به دلیل سوختن می تواند به سطح رنگ اتومبیل شما آسیب برساند. گرما می تواند باعث کثیف به نظر رسیدن وسیله نقلیه شما شود و رنگ آمیزی مجدد آن می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد. با کشیدن اهرم چتر خودرو یا سایبان ماشین اتوماتیک، به دلیل دارا بودن مگنت قوی، بلافاصله به سقف خودروی شما می چسبد.

که در این صورت فضای پارکینگ هم کاهش پیدا می کند و هم دیگر نمی توان از نور طبیعی و هوای آزاد استفاده کذد. این افراد می توانند به جای این کار از با صرف هزینه ای بسیار پایین تر از سایبان های پارکینگ استفاده کنند. این نوع سایبان های پارکینگ جزو شیک ترین و جذاب ترین نوع سایبان در بازار می باشند که جلوه های خاصی دارند که می توانند نمای خانه ی شما را زیبا تر کنند.