دردسر جدید آتا؛ تاخیر ۱۴ ساعته پرواز نجف به تهران!

پرواز نجف به تهران هواپیمایی آتا که مقرر بود روز گذشته ساعت ۱۹ انجام شود، با تاخیر ۱۴ ساعته مواجه شد.

دردسر جدید آتا؛ تاخیر ۱۴ ساعته پرواز نجف به تهران!

وی همچنین خاطرنشان کرد: ما هم از این تاخیرهای پیش‌آمده رضایت نداریم و از مردم عذرخواهی می‌کنیم؛ هیچ ایرلاینی نمی‌خواهد که پروازهایش با تاخیر انجام شود؛ اما مشکلاتی که در تامین قطعه و مسائل فنی وجود دارد، این تاخیرها را سبب شده که به دنبال رفع این مشکلات هستیم.

در این راستا ۲۳ بهمن‌ماه سال جاری بود که حسن خوشخو معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری از لغو تمامی پروازهای شرکت هواپیمایی آتا در مسیر مشهد به عراق و بالعکس تا اطلاع ثانوی و به‌دلیل تاخیرات مکرر این شرکت خبر داد. پیش از آن نیز در مردادماه، سازمان بازرسی کل کشور و دادستان تهران به موضوع تاخیرهای آتا ورود کرده و به این ایرلاین اخطار داده بودند و حتی مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا به دادستانی تهران احضار شد.

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1401120201373/%D8%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B3%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D8%AA%D8%A7-%D8%AA%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%DB%B1%DB%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%AC%D9%81-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86

به گزارش ایسنا، پیش از این و در پی دریافت شکایات متعدد اخیر مردمی مبنی‌بر تاخیرها و ایرادهای مکرر پروازی در شرکت آتا، مهرداد بذرپاش – وزیر راه و شهرسازی – ۲۲ بهمن‌ماه به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری دستور داد وضعیت شرکت هواپیمایی آتا را در خدمت‌رسانی به هموطنان به‌صورت فوری مورد بررسی قرار دهد.

در این خصوص افصحی، مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی آتا در خصوص علت تاخیر پرواز نجف به تهران به ایسنا گفت: این تاخیر به علت نقص فنی رخ داده، مسافران شب گذشته به هتل منتقل شدند و امروز این پرواز انجام شد.

اطلاعات پرواز از شهر فرودگاهی امام هم حاکی از آن است که این پرواز ساعت ۱۱:۴۵ دقیقه امروز، با ۱۴ ساعت تاخیر بالاخره از نجف به سمت تهران حرکت کرده است.

با وجود این به نظر می‌رسد سریال تاخیرهای آتا در مسیرهای دیگر همچنان ادامه دارد؛ یکی از مسافران پرواز نجف به تهران به ایسنا گفته که پرواز آتا به شماره ۶۶۴۷ که قرار بوده دوشنبه‌شب از مبدا نجف حرکت کند، با تاخیر ۱۴ ساعته مواجه بوده است.