خدمات ارسال بار با کشتی: هزینه مناسب + حمل و نقل هوشمند 1402 | transemartlogistics

بر این اساس ، کشتی های باربری به چند دسته ی عمده تقسیم می‌شوند که در ادامه در مورد هر یک توضیحی به اختصار ترنس مارت لجستیک داده می‌شود. 🟢این کانتینرها دارای سیستم تهویه بوده و شما می توانید دمای این فضا را تنظیم و کنترل کنید. سامانه مسیر کالا به منظور انطباق با دستگاه‌های گوناگون به صورت ریسپانسیو طراحی شده است. برای استعلام دقیق لطفا با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید، شما رو کاملا راهنمایی خواهند کرد. این نوع بسته‌بندی ارزش سرمایه‌گذاری دارد، چرا که احتمال آسیب‌رسیدن به محصول را به حداقل می‌رساند.

  • البته تهیه این مدارک دارای هزینه‌ای برای شماست که باید به عنوان هزینه‌ حمل بار دریایی از چین درنظر بگیرید.
  • بارهایی مانند غلات، سیمان و یا مواد معدنی با استفاده از انواع کشتی فله بر در سطح بین المللی جابجا می شود.
  • ارسال بار با کشتی به روش FCL یعنی اینکه محموله و بار شما در یک کانتینر کامل حمل خواهد شد اما ارسال بار با کشتی با روش LCL یعنی که محموله و بار شما در کنار چندین محموله دیگر در یک کانتینر بسته بندی می شوند .
  • شما می‌توانید از مشاوره رایگان سپاهان همراه بهره‌مند شوید و هزینه حمل بار با کشتی به ایران را استعلام کنید.
  • • کالاهای عمومی یا متفرقه (جنرال کارگو) ۵۰۰۰ – ۱۰۰۰ تن در روز که میزان تخلیه آن دقیقاً بستگی به نوع بسته‌بندی کالا دارد.

تهیه این مدارک برای انجام فعالیت های گمرکی در کشور چین لازم است. هر CBM یک فضای یک مترمکعبی است که در این فضا تنها ۱۰۰۰ کیلوگرم بار جای می‌گیرد. در جدول زیر اندازه و حجم کانتینرها را می‌توانید مشاهده کنید و با توجه به اندازه و نوع بار، برای انتخاب کانتینر تصمیم‌گیری کنید. برای حمل خرده بار دقت به کلاس خطر بسیار مهم است؛ به عنوان مثال امکان اشتعال و انفجار کالاها می‌تواند ضرر و زیان بزرگی را برای ما ایجاد کند؛ درنتیجه حتما باید به این نکته دقت کنید. در EXW حداقل مسئولیت با فروشنده کالا و حداکثر مسئولیت با خریدار است. می‌باشد که امکان بسیار خوبی را برای پرسنل ما برای جا چینی استاندارد و امن بار داخل کانتینر فراهم می آورد.

خدمات ارسال بار با کشتی: هزینه مناسب + حمل و نقل هوشمند 1402 | transemartlogistics

صرف‌نظر از نوع کالا و حجم آن، گاهی روش های ارسال، بسته به مبدا و مقصد متفاوت است. مثلاً ارسال کالا به صورت مستقیم به بنادر ایران از مبدا برخی از بنادر دنیا امکان‌پذیر نیست. به همین دلیل برخی از کانتینرها در بندر دیگری کشتی به کشتی یا اصطلاحاًcrossstuffingمی‌شوند.

حمل دریایی روشی برای حمل و نقل مقادیر زیادی از محموله‌ها با کشتی‌ از طریق دریا است. شرکت گلدن گیت ارائه دهنده سرویس های حمل و نقل دریایی به اقصی نقاط جهان و حتی آمریکا می باشد. امکان ترخیص گمرکی در کشور مقصد با فرم های مختلف INCOTERMS در خواست شما را برآورده می‌کند مانند DDP ، DAP ، DDU حمل و نقل محموله‌ها را با استفاده از هلدینگ خادم لجستیک انجام دهید. به همین دلیل، پیشنهاد می شود برای انتخاب بهینه ترین روش برای تجارت بین المللی با کارشناسان هانزا تماس بگیرید. خسارت خاص شامل حوادث غیرقابل‌پیش‌بینی مثل طوفان و شرایط نامناسب جوی هستند. خسارت عمومی نیز در قبال تصمیم ناخدای کشتی برای جلوگیری از ضرر و زیان بیشتر کاربرد دارد.

مراحل حمل و نقل دریایی جهت ارسال مبلمان و تمامی لوازم منزل به شرح زیر می‌باشد:

به معنی اصطلاحات بین‌المللی بازرگانی تشکیل شده است و به صورت گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اصطلاحات برای تفکیک هزینه‌ها و مسئولیت ها بین فروشنده و خریدار استفاده می‌شوند. در این نوع حمل ، جهت حمل محموله از مبدا تا مقصد از روشهای مختلف حمل (زمینی ، هوایی ، دریایی) استفاده می گردد .

مزایای کانتینر دریایی جهت حمل بار