بایگانی‌های خدمات تخصصی بدنه خودرو آموزش صافکاری و نقاشی بیابانی | mehrariya

در صاف‌کاری کاپوت هر چقدر هم که کاپوت صاف شود، باز هم امواج و برجستگی‌ها به دلیل منحنی شکل بودن، قابل مشاهده خواهد بود. به طور کلی کاپوت خودروها قطعاتی هستند که بر روی ظاهر خودرو تاثیر زیادی می‌گذارند. در خیلی از مواقع به دلیل عدم تخصص صافکار، مالکان خودرو را به ناچار مجبور خرید کاپوت جدید می‌کنند که تنها باعث ایجاد هزینه‌های زیادی می‌شود بلکه افت قیمت خودرو هنگام تعویض کاپوت بسیار زیاد است. با استفاده از دستگاه های پیشرفته ، آسیب دیدگی هایی که در اثر تصادف بوجود آمده ولی منجر به ریختن رنگ خودرو نگردیده است را با حفظ رنگ خودرو و لیسه گیری آن با بهترین کیفیت صافکاری می نماییم . این دستگاه به گونه‌ای طراحی شده که برای هر قسمت از بدنه قابل استفاده است. از خشک کن رنگ برای خشک کردن قسمت‌های بدنه خودرو، بعد از صافکاری استفاده می‌شود.

یک صافکار حرفه‌ای با بررسی قسمت‌‌های آسیب دیده و تخمین میزان آسیب، نوع صاف کردن را تعیین می‌کند. به عبارت دیگر می‌توان گفت که صافکاری بیش از این که کار تعمیری یا مکانیکی باشد، یک هنر در زمینه‌ی خودرو است. صافکار با استفاده از وسایل و دستگاه‌ها، هر‌گونه مشکل ایجاد شده روی بدنه خودرو را از بین می‌برد تا بدنه به حالت اولیه بازگردد. در برخی از تصادفات آسیب بیشتر از حدی است که قطعه صافکاری شود و صافکار باید قطعه مربوطه را تعویض کند.

  • یک پلیمر مایع است که مانند کاور روی بدنه خودرو کشیده می شود و لایه ای آب گریز یا هیدروفوبیک را ایجاد می کند.
  • از این وسایل هنگامی استفاده می‌شود که صافکار مراحل صافکاری را انجام داده و قبل از مراحل نقاشی، برای زیر‌سازی قسمت‌های صافکاری شده انجام می‌شود.
  • از نظر متخصصان لوکاپرو بهره‌گیری از جدیدترین ابزار صافکاری در زمان ترمیم قطعات و نواحی بدنه خودرو باعث می‌شود نتیجه نهایی بهتر و به قول معروف تمیزتر باشد.
  • سپر ضمن محافظت از بدنه خودرو، کنترل و هدایت خودرو را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.
  • صافکار با استفاده از وسایل و دستگاه‌ها، هر‌گونه مشکل ایجاد شده روی بدنه خودرو را از بین می‌برد تا بدنه به حالت اولیه بازگردد.

شناخت بهتر این حرفه می‌تواند به شما درک بهتری از شرایط لازم برای نگهداری خودرو بدهد. برای اجرای سرامیک بدنه خودرو نیاز به محیط و تجهیزات تخصصی در این زمینه است؛ از همین رو نمی‌توان به هر شخص و یا گروهی اعتماد کرد. اجرای سرامیک باید با دقت زیاد انجام گردد، هرگونه آلودگی و ذرات اضافی در حین اجرای، می‌تواند نتیجه پروسه را بی‌کیفیت جلوه دهد. از طرفی مواد مورد استفاده در فرآیند اجرا حائز اهمیت است، پیشنهاد می‌کنیم بر اساس نوع رنگ اتومبیل خود بهترین مواد گلاس کوتینگ را برای اجرای سرامیک بدنه خودرو استفاده کنید.

بایگانی‌های خدمات تخصصی بدنه خودرو آموزش صافکاری و نقاشی بیابانی | mehrariya

یک صافکار حرفه‌ای برای اینکه بتواند کار را بدون مشکل تحویل دهد سعی می‌کند قطعه را از روی بدنه جدا کند. به همین دلیل بسیاری از از صافکارهای از روش مکش برای از بین بردن فرورفتگی‌های روی سقف استفاده می‌کنند که یک روش غیر اصولی است و برای صافکاری سقف اصلا مناسب نیست. تیم تخصصی وستینال کلیه خدمات صافکاری سقف خودرو‌های ایرانی و خارجی را به شما ارائه می‌دهد. تعمیر سپر خودرو یک تخصص در زمینه‌ی سپرسازی و صافکاری خودرو می‌باشد. سپر خودرو یکی از قطعاتی است که همواره در معرض ضربات و فشارهای مختلف قرار دارد و یکی دیگر از آسیب‌پذیرترین قسمت‌های بدنه مهرآریا است.

بهترین صافکاری بدون رنگ تهران

در هنگام تصادفات ممکن است برخی از قسمت‌های بدنه شکسته شود و یا از بین رود. یک صافکار با استفاده از دستگاه جوش این قسمت‌های شکسته شده یا از بین رفته را ترمیم و تعمیر می‌کند. این روش از صافکاری توسط گیره و میله‌های PDR که از جنس فولاد است انجام می‌شود. و برای فرو رفتگی‌های روی بدنه خودرو حتی فرورفتگی‌های ناشی از پرتاپ سنگریزه قابل استفاده است. استفاده از این میله‌ها به ظاهر ساده به نظر می‌رسند در حالی که نیاز به تجربه‌ی بالایی است. هنگامی که تعمیر فرورفتگی بدون رنگ انجام می شود، مکانیک شما از ابزارهای پیشرفته برای از بین بردن فرورفتگی بدنه خودرو استفاده می کند.

سالی یدک