ایجاد ۶۰۰۰ فرصت شغلی در لرستان

شیخ پور عنوان کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۶۰۰۰ فرصت شغلی ایجاد شده یعنی بالغ بر ۳۱۶  میلیارد تومان تسهیلات با نظارت و مهارت آموزی تبدیل به شغل شد و این گام اولی بود که در سال ۱۴۰۱ در لرستان برداشتیم.

وی افزود: داماد مددجویان در اولویت پرداخت تسهیلات کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار می‌گیرند.

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1401072111263/%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%DB%B6%DB%B0%DB%B0%DB%B0-%D9%81%D8%B1%D8%B5%D8%AA-%D8%B4%D8%BA%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%84%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

وی گفت: توانمندسازی وظیفه و جهت‌گیری اصلی این نهاد انقلابی است.

مدیرکل کمیته امداد مام خمینی(ره) لرستانبیان کرد: هدف غایی و نهایی کمیته امداد مام خمینی(ره) لرستان توانمندسازی و کشف استعدادهای برتر مددجویان تحت پوشش است.

جلال شیخ پور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امداد لرستان به ۱۰۱ هزار خانوار در قالب ۲۲۴ هزار نفر خدمت می‌دهد، افزود: این تعداد افراد ۲۰ درصد جمعیت استان را تشکیل می‌دهد.

وی بیان کرد: نزدیک به ۸۰۰ میلیارد تومان پرونده با طرح‌های مختلف در بخش بانکی داریم که با همکاری بانک‌های عامل این تسهیلات در اختیار مددجویان تا پایان سال قرار گیرد تا در بخش اشتغال نقش آفرینی کنند.

ایسنا/لرستان مدیرکل کمیته امداد مام خمینی(ره) لرستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۶۰۰۰ فرصت شغلی ایجاد شده یعنی بالغ بر ۳۱۶ میلیارد تومان تسهیلات با نظارت و مهارت آموزی تبدیل به شغل شد.

مدیرکل کمیته امداد مام خمینی(ره) لرستان اضافه کرد: این اشتغال فرصتی است که در گام و اولویت اول مربوط به مددجویان تحت پوشش و فرزندانشان و همه سفره آنهاست.